Başa Dön
KURUMSAL ÇÖZÜMLER EN

Ön Görüșme

Telefonla ilk tanışma yapıldıktan sonra merkez imalat ziyaret, tadım ve marka sistem anlatımı için davet edilirsiniz.

Ön Protokol

Karşılıklı olumlu bir görüşme olması sonrasında bayilik sürecini başlattığımız ön protokol imzaları karşılıklı yapılır. Bu aşamada tercih edilen yer ve bölge istatistiğine de bakılır uygunluk noktasında mekana karar verilir.

Sözleșme

Gerekli evraklarınız tamamlandığında sözleşme bilgilerinizle hazırlar ve devamında sözleşme imzalanır.

Mimari Projelendirme

Bu aşamada üzerinde mutabık kalınan mekan için Halef mimarları tarafından çalışma yapılır ve bir adaptasyon projesi çizilir. Markanın mevcut konsepti üzerinden yeni mekana en uygun uyarlama yapılır.

Personel Alımı

İnşaat süresi takip edilerek süreç yönetimine göre operasyon ekibimiz personel seçimi, teorik ve pratik eğitimleri tamamlar ve açılışa hazır hale getirir. Bu süreçte gerekirse her hangi bir şubede iş başı eğitimlerine devam edebilirler.

Șube Açılıșı

Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirirler.

Halef; hem sütlü tatlı sevenleri hem de şerbetli tatlı sevenleri tatmin edecek bir lezzetle, 113 yıldır serüvenine devam eden selefi Kadayıfçı Hacı Levent'in genç ve alternatif yeni yüzünü İstanbul Teşvikiye'ye taşıyor.