Başa Dön
KURUMSAL ÇÖZÜMLER EN

İstanbul içi teslimat: Halef olarak İstanbul’un belirli bölgelerine Cartell firması aracıyla dağıtım yapmaktayız.

Teslimat ücreti 25 TL’dir. 400 TL ve üzeri siparişlerde ise gönderim ücretsizdir. Saat 11:00’e kadar verilen siparişleriniz gün içinde teslim edilmektedir. 11:00’den sonra verilen siparişleriniz ise ertesi gün dağıtıma çıkmaktadır. Ödemelerinizi EFT/Havale veya kapıda ödeme seçeceğiyle gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi 0542 209 77 67 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden verebilirsiniz. *Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

İstanbul içinde teslimatımız olmayan ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile.

İstanbul içinde teslimatımız olmayan mahalleler: Beykoz’un İshaklı, Kılıçlı, Bozhane, Göllü, Riva, Anadolu Feneri, Cumhuriyet, Öğümce, Paşamandıra, Mahmut Şevket Paşa, Alibahadır, Poyrazköy, Anadolu Kabağı, Akbaba Köyü, Örnekköy, Elmalı, Zerzevatçı, Polonezköy, Görele, Çengeldere, Yavuz Selim, Çiftlik, Fatih mahalleleri, Büyükçekmece’nin Celaliye, Kamiloba, Kumburgaz, Yenimahalle, Türkoba, Murat Çeşme, Ahmediye mahalleleri, Çekmeköy’ün Alemdağ, Nişantepe, Çatalmeşe, Reşadiye, Ömerli, Hüseyinli, Sırapınar, Koşullu mahalleleri, Eyüpsultan’ın Akpınar, Ağaçlı, Çiftalan, İhsaniye, Işıklar, Odayeri, Pirinççi mahalleleri, Pendik’in Kurtdoğmuş, Kurla Köyü, Emirli Köyü, Ballıca, Göçbeyli mahalleleri, Sancaktepe’nin Paşaköy, Hilal, Mevlana, Yunus Emre Mahalleleri, Sarıyer’in Rumeli Kavağı, Kazım Karabekir Paşa, Bahçeköy Yeni Mahalle, Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Kemer Mahallesi, Garipçe, Rumelifeneri Köyü, Demirciköy, Kumköy, Uskumruköy, Gümüşdere, Kısırkaya mahalleleri.

Teslimat yapılan şehirler; Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak.*

Şehir dışı teslimatlarımız için anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo’dur. Kargo bedeli 25 TL’dir. 400 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Paketleriniz kargoya verildikten 1 ila 2 gün içinde tarafınıza teslim edilecektir.

Ürünlerimiz süt kremasıyla şerbetlendiği ve kutu içerisinde bozulmaması için buzlarla beraber gönderim sağlamaktayız. Bundan ötürü, Halef’in size en taze şekilde ulaşması için verdiğiniz siparişler sadece Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilmektedir. İstanbul’a yakın illerimiz için ise Cuma günü de kargoya teslimat yapabilmekteyiz.**

*Yukarıda sıralanan şehirlerin merkezleri için geçerli olan teslimat süreleri 1-2 gündür. Gönderilecek adres, köy veya kasaba gibi şehir merkezinden uzakta ise teslimat sürelerinde gecikme yaşanabilmektedir.

**Halef tatlımızı içeren siparişinizin ilgili kargo şubesine ulaştıktan 1 gün içinde teslim alınmasını tavsiye ederiz. Halef, sütlü bir tatlı olduğu için süreli bir raf ömrü vardır. Alıcı kaynaklı teslimat gecikmelerinde Halef ve Yurtiçi Kargo sorumlu değildir.